رتبه یک و رهبری در بازار با دیجیتال مارکتینگ شمال تک

ما کسب و کار شما را به اوج قدرت می رسانیم

خدمات دیجیتال مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ

مشاوره کسب و کار

تولید محتوا

تبلیغات آنلاین

ایمیل مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ

امروزه اینستاگرام تبدیل به یک فضای خیلی بزرگ برای کسب و کارها شده و با تعداد کاربران بالایی که داره همچنین تبدیل به یک بازار و صنعت بزرگ هم شده و اگه کسی بخواد امروز تو اینستاگرام دیده شود باید یک سری پیش نیازها مثل تولید محتوا , جذب فالوور و برخی از قوانین دیگر اینستاگرام رو بدونه . شمال تک در این زمینه تصمیم بر این گرفته تا با حضور در کنار شما و مشاوره درست و کاربردی کسب و کار شما رو در اینستاگرام به اوج قدرت برسونه و بتونید از طریق اینستاگرام هم به درآمد بالا برسید.
ما در ابتدا شما را با قوانین و یک سری الگوریتم های اینستاگرام آشنا میکنیم و با ارائه بیش از 30 روش برای جذب فالوور هدفمند به شما و پیجتون کمک میکنیم تا رشد خوب پیجتون رو تجربه کنید و در مرحله بعد شما را با تکنیک ها فروش در اینستاگرام آشنا میکنیم تا بتوانید محصولات و یا خدمات خود را در بستر اینستاگرام بفروشید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار

کسب و کارهای آنلاین امروزه روز به روز دارند پیشرفت میکنند و هر روز نسبت به دیروز در حال گسترش و توسعه هستند و کسب و کارهای سنتی و قدیمی در حال انقراض هستند . از این رو برخی از افرادی که در کسب و کار سنتی مشغول به کار بودند تصمیم بر این گرفتند تا وارد حوزه آنلاین بشوند و فروش و همچنین آگاهی از برند و... رو افزایش بدن ولی با موانعی در این راه مواجه هستند و خواهند بود برای همین شمال تک به عنوان یه مجموعه فعال در این زمینه تصمیم بر این گرفته تا در راه اندازی کسب و کارهای آنلاین در کنار شما عزیزان باشد تا سعی کنی موانع و راه حل های این حوزه رو به شما نشان بدهد و تا رسیدن به اوج قدرت در کسب و کار آنلاین در کنار شما باشد

ایمیل مارکتینگ

تا چندین سال پیش افراد به ندرت از ایمیل برای بازاریابی و فروش مجموعه خودشون استفاده میکردند اما با توجه با پیشرفت تکنولوژی این حوزه هم در بازاریابی و فروش شناخته تر شد ولی بازهم افراد در این زمینه چون زیاد شناخته شده نیست با مشکل مواجه هستند و نمیدانند که در چه زمانی باید از ایمیل مارکتینگ و در چه زمانی از تلفن مارکتینگ استفاده کنند .
ولی اصلا نگران نباشد ! شمال تک در این زمینه هم در کنار شما عزیزان هست و به شما و شرکت شما در این زمینه هم مشاوره خواهد داد تا به نتیجه مطلوب و درست برسید تا انشالله هم به برند تبدیل بشوید و هم اینکه از این طریق فروش اینترنتی خودتون رو گسترش بدید.

تبلیغات آنلاین

تبلیغات در حوزه آنلاین یه مقداری پیچیده میباشد و راه های بسیار زیادی برای تبلیغات در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی وجود دارد تا از آن استفاده کرد . همچنین اکثر افراد نمیدانند که برای کسب و کارشان باید از چه نوع تبلیغاتی استفاده کنند تا با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را برای خودشان رغم بزنند و بتوانند از طریق تبلیغات آنلاین به گسترش کسب و کار خودشان بیافزایند و یا اینکه چطور با استفاده از تبلیغات فروش خودشان را گسترش بدهند .
اما بازهم جای نگرانی وجود ندارد! چون شمال تک در این زمینه هم با تمام قدرت در کنار شما میباشد تا بتواند با تجربه خود مایه پیشرفت کسب و کار شما شود تا روز به روز بتوانید پیشرفت کنید و درآمد خودتان را از سطح اینترنت گسترش بدهید

تولید محتوا

یکی از شروط تبلیغات آنلاین و رشد در اینترنت , تولید محتوای با کیفیت میباشد و تولید محتوا نیز قوانین خاص خود را دارد . شما در هر زمینه ای مثل اینستاگرام مارکتینگ یا تبلیغات یا سئو و... بخواید رشد داشته باشید نیازمند یک محتوای خوب میباشید . اینکه محتوا دارای چه ویژگی هایی باشد ؟ یا اینکه محتوا باید در چه قالبی و در کجا ارائه شود ؟ همه اینها از مشکلات تولید محتوا هستند البته بخش کوچکی از مشکلات اما ما اینجاییم تا مشکلات رو برای شما مثل آب خوردن کنیم تا بتوانید لذت حضور در فضای آنلاین را بچشید و از آن لذت ببرید
شمال تک در تولید محتوا دائما کنار شما بوده و یا میتواند برای شما تولید محتوا را انجام دهد تا بخشی از دغدغه های مهم کسب و کار آنلاین شما کاسته شود .

ویدیو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی، یکی از روش‌های بازاریابی است که در سال‌های اخیر به دلیل تاثیرگذاری بالای آن، مورد توجه بازاریابان و صاحبان کسب‌وکار قرار گرفته است. ویدئو، یکی از فرمت‌های محتوایی جذاب است که نه تنها تصویری واقعی از آنچه در حال وقوع است، ارائه می‌دهد، بلکه اشتراک‌گذاری آن‌ها در تمامی پلتفرم‌ها به آسانی انجام می‌شود. مخاطبین به ویدئو‌ علاقه بسیاری دارند، زیرا فهم آن ساده است و برایشان سرگرم‌کننده نیز می‌باشد. شمال تک میتواند شما را در ساخت ویدیو ها و موشن گرافیک های باکیفیت همراهی کند و یک تبلیغ و یا محتوای مطلوب برای شما و کسب وکار شما به ارمغان بیاورد تا همراه با نیاز مردم پیشرفت کنید و بیشتر دیده شوید و در نهایت فروش خود را افزایش دهید